January 31, 2019 12:54

Прелиминарна ранг листа стипендиста 2019

РЕПУБЛИКА СРПСКА

ОПШТИНА РИБНИК

 

Комисија за додјелу студентских стипендија

 

Датум: 31.01.2019. година,

 

 

ПРИЈЕДЛОГ РАНГ ЛИСТЕ СТИПЕНДИСТА

ОПШТИНЕ РИБНИК ЗА 2019. ГОДИНУ

 

 

 

 

VI  ГОДИНА

 

  1. Драгана Благојевић                              Медицински факултет,

 

 

IV ГОДИНА

 

  1. Маријана Барјактаревић                   Факултет пословне економије,
  2. Лазар Тица                                         Филолошки факултет - српски језик,
  3. Милош Давидовић                             Факултет правних наука,
  4. Светлана Галић                                 Медицински факултет – стоматологија,
  5. Николина Марковић                          Факултет пословне економије,
  6. Гордана Каурин                                  Екологија,
  7. Самац Раденка                                  Медицински факултет,
  8. Милана Вучковић                              ПМФ – Екологија и заштита животне средине,
  9. Сузана Васиљевић                            Економски факултет,

 

 

III  ГОДИНА

 

  1. Драгана Тодоровић                         Универзитет за пословне студије,                              
  2. Милица Савановић                         Саобраћајни факултет,
  3. Невена Кљајић                                Економски факултет,
  4. Петар Хргић                                     Шумарски факултет,
  5. Михаела Амиџић                             Факултет политичких наука,
  6. Ратко Лучар                                     ПМФ – физика,                   
  7. Александра Митровић                    Факултет за пословне студије,
  8. Александар Травар                         Саобраћајни факултет,
  9. Маријана Матић                              Медицински факултет,
  10. Јелена Давидовић                           ПМФ – математика и информатика,
  11. Биљана Куриџа                               Шумарски факултет,
  12. Милица Ерцег                                  Економски Факултет,
  13. Ивана Врачар                                  Саобраћајни факултет,
  14. Драгана Мандић                              Филолошки факултет-италијански језик,
  15. Јелена Давидовић                           Факултет здравствених наука – сестринство,

 

 

 

 

 

II  ГОДИНА

 

  1. Милица Ивановић                             Универзитет за пословне студије,
  2. Горана Гарић                                     Медицински факултет,
  3. Сања Тодоровић                               Факултет безбједносних наука,
  4. Дајана Пролић                                   Факултет правних наука,
  5. Паво Стојаковић                                Архитектонско-грађевински факултет,
  6. Никола Петровић                              Универзитет за пословне студије,
  7. Биљана Крндија                                Економски факултет,
  8. Жељка Станишић                             Филолошки факултет-италијански језик,
  9. Тања Бајић                                        Архитектонско-грађевински факултет,
  10. Данијела Драгољевић                      ПМФ – просторно планирање,
  11. Наташа Лучар                                   Факултет безбједносних наука,
  12. Николина Ивановић                          Banja Luka College,
  13. Николина Дмитровић                       Саобраћајни факултет,
  14. Вања Јовановић                               Саобраћајни факултет,
  15. Милица Моравац                              Пољопривредни факултет,
  16. Вита Тодоровић                                Филозофски факултет – учитељски,
  17. Борис Тепић                                      Саобраћајни факултет,
  18. Данијела Марковић                          Електротехнички факултет,
  19. Драгана Малешевић                        Медицински факултет,
  20. Бојана Стојановић                            Правни факултет,
  21. Слађана Деспотовић                        Филолошки факултет - српски језик,
  22. Дајана Крндија                                  Филозофски факултет – учитељски,
  23. Сузана Малешевић                          Саобраћајни факултет,
  24. Јована Трубић                                   Универзитет за пословне студије,
  25. Андреја Радак                                   ФПН – Социологија,
  26. Тања Кљајић                                     Факултет безбједносних наука,
  27. Весна Лекић                                      Филозофски факултет – учитељски,

 

ГОДИНА

 

  1. Владимир Мишковић                        Економски факултет,
  2. Никола Зелић                                    Факултет здравствених наука,
  3. Жељана Малеш                                ФПН – Социјални рад,
  4. Маја Антонић                                     Филолошки факултет - њемачки језик,
  5. Горан Амиџић                                    Машински факултет,
  6. Данијела Врачар                                Banja Luka College,
  7. Лука Тепић                                         Факултет информационих технологија,
  8. Драган Грабеж                                   Факултет безбједносних наука,
  9. Душан Матић                                     Пољопривредни факултет,
  10. Славко Милетић                                Шумарски факултет,
  11. Јована Милетић                                ФПН – Социјални рад,
  12. Немања Ћубић                                 Факултет физичког васпитања и спорта,
  13. Јелена Мачкић                                  Елелктротехнички факултет,
  14. Божо Савановић                               Шумарски факултет,
  15. Јован Вујић                                        Шумарски факултет,
  16. Милан Драгојевић                             Шумарски факултет,
  17. Стевка Станишић                             Медицински факултет,

 

 

 

 

Горе наведена ранг листа представља списак 69 студента  који испуњавају услове тражене у Јавном конкурсу за додјелу студентских стипендија за 2019. годину.

На Прелиминарну листу може се уложити приговор у року од 8 дана од дана објављивања на огласној плочи и интернет страници Општине Рибник. Приговор се подноси Начелнику општине (шалтер сала, шалтер број 1.).

 

 

 

 

                                                                                         КОМИСИЈА

                                                         

                                                               1.  Миле Врачар         ___________________

                                                                            

                                                               2.  Станаревић Горан            ___________________

                                                                             

                                                               3.  Тепић Јелена         ___________________ 

 

 

 

Достављено:

1 х Начелнику уз Извјештај,

1 х Радио Рибник,

1 х Огласна плоча,

1 х Евиденција.

Share this:
Tags:

Weather Forecast

Gornji Ribnik

Today, 25. April
Sunrise: 05:52
Sunset: 19:49
12:00-18:00

Fair

Fair
22 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Calendar

S M T W T F S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30