22 јун, 2023.

У Рибнику свечано отворена филијала Нове банке

Са циљем унапређења мреже пословница али и осигурања и задовољавања квалитетних банкарских услуга свим грађанима општине Рибник, филијала Нове банке у Рибнику почела је са радом.

Начелник општине Рибник Небојша Караћ и директор сектора за становништво и управљање мрежом Мирослав Топић,  симболичним пресијецањем врпце озваничили су почетак рада филијале Рибник.  Савремени и модеран простор  за пружање банкарских услуга који се простире на преко 100м2 пружиће свим правним и физичким лицима општине Рибник могућност да несметано и квалитетно обављају све врсте банкарских услуга.

Локација филијале  је у Горњем Рибнику, улица Раде Јованића бб ( у близини Поште и Општинске администрације). Радно вријеме Филијале Рибник је  08:00 – 16:00 часова радним данима. У оквиру пословнице клијентима је на располагању и банкомат.

Као друштвено одговорна организација, отварање филијале Рибник била је и прилика да Банка уручи донацију ЈПУ „Србија“ Рибник као и да организује аниматоре и забаву за малишане из предшколске установе.